e-GiyimSepeti.com da Kış Sezonu Açıldı, İndirimler Başladı..

e-GiyimSepeti.com da Kış Sezonu Açıldı, İndirimler Başladı…

Bayan pantolon çeşitleri yaz, kış, bahar demeden 4 mevsim giyilebilecek model ve özelliklere sahip şekilde üretilmektedir. Artık kendini iyiden iyiye hissettiren kış günleri gelmişken de kışlık bayan pantolonlara yoğun bir talep oluşmuş durumda. Özellikle kış için kot pantolonalış verişi yapanların sayısı oldukça fazla diyebiliriz. Özellikle beyaz bayan kot pantolonların kış ayları için sıklıkla tercih edildiğini görebiliyoruz. Bu tercihlere ve taleplere kayıtsız kalmayan e-giyimsepeti.com ‘da gerekli indirimleri sağlayarak ziyaretçilerin beğendikleri kot pantolon modelini kolaylıkla satın alabilmesini ve kışa hazır olmalarını sağlıyor.

 

Bayan kot pantolon modelleri’nin kış ayları için giyilmesi de yıllardır yok olmayan bir moda olmasına rağmen halen giyim de bazı moda hataları yapıldığını görmekteyiz. Bu nedenle kötü örneklere hiç değinmeden bayan kot pantolon modasına uygun birkaç “kışlık taktik” vererek okuyanları doğruya sevk etmeye çalışacağız. Bu yüzden bayan kot pantolonların kış mevsiminde nasıl ve nelerle birlikte giyilebileceğine yönelik birkaç tavsiyeyi maddeler halinde sizlere aktaracağız.

 

  • Özellikle kış aylarında beyaz kot pantolon giymeyi tercih edenler için ilk sunacağımız fikir giymiş olduğunuz beyaz dar kot pantolonun üstüne giymeniz gereken kazakla ilgili olacak. Eğer beyaz kot pantolon tercih ettiyseniz, üstüne giyilmesi en uygun kazak hem havalar hem de moda bakımından boğazlı kazaklar olacaktır. Renk olarak gri tercih edilebilir.

 

  • Yine bayan kot pantolon modellerinin çoğu için geçerli olan ve kış aylarına özel bir taktik ise kot pantolonun üstüne giyilecek tunik ve onun üstüne giyilecek bir yarım deri ceket olabilir.

 

  • Kış aylarında, eğer henüz kar başlamamışsa kot pantolonlarla birlikte giyilebilecek ayakkabılardan da bahsedecek olursak beyaz kot pantolonlar için topuklu puantiyeli ayakkabıların iyi tercihler olabileceğini söylemek mümkün.

 

  • Bayan kot pantolon modelleri ile giyilebilecek ceketlerin kış aylarında kahverengi ve tonlarında olabileceğini de ekleyelim.

 

  • Henüz kış sert günlerine ulaşmadıysa veya yaşadığınız yerde kış hafif geçiyorsa paçası bilek hizanızda olan kot pantolonunuzun altına giyebileceğiniz erkek takım elbise ayakkabısı veya benzeri kadın ayakkabıları ile ayakkabı seçimlerine yeni bir pencere açabilirsiniz.

 

  • Bol kesim kot pantolonları tercih ederseniz üstüne uzun kollu kabanlar giyerek daha estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

  • Son olarak genel anlamda özellikle beyaz kot pantolon giyerken ayakkabınızı ve şalınızı aynı renkten seçerken ceket ve çantanızı yeşilimsi tonlarda seçerseniz sadece kış ayları için değil 4 mevsim için de uygun bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Bu verdiğimiz tüyolar ışığında kendi kış modanıza uygun bayan kot pantolon modelini en uygun fiyatlara satın almak için e-giyimsepeti.com’un 2017 kış sezonuna özel başlattığı indirimleri kaçırmayın. E-giyimsepeti.com’da bulunan onlarca çeşit kot pantolon içinden kendinize en uygun olanları kapınıza kadar kargo hizmetiyle satın alabilirisniz. e-GiyimSepeti.com’da ayrıca diğer tüm kadın kot pantolon modelleri arasından da istediğinizi seçebilirsiniz.

e-GiyimSepeti

Bayan Giyim ve Aksesuarlari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir