Sadece Korse Kullanarak Zayıflamak Mı İstiyorsunuz..?

Sadece Korse Kullanarak Zayıflamak Mı İstiyorsunuz?

Günümüzde bayan korse kullanımı giderek artış göstermeye devam ediyor. Bunun sebebi olarak en çok görülen durum ise hamilelik esnasında alınan kilolar olarak göze çarpıyor. Bununla birlikte birtakım tıbbi ilaç kullanımları veya istenmeyen psikolojik sebeplerle kilo alan bayanlar yahut fıtratı gereği kilo almaya yaygın bayanların da kadın korse kullanımın da oldukça aktif olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca doğum sonrası korse kullanımı için bir parantez açacak olursak, doğumdan sonra bebekle bütün vaktini harcamak zorunda kalan yeni annelerin herhangi bir spor veya egzersiz faaliyetine çok vakit ayıramadıkları ve bu nedenle zayıflatan korse ya da slip korse gibi bayan korse çeşitlerini kullanmak durumunda kaldığını da söylemek mümkün. Yine bununla birlikte günümüz dünyasında kadınların iş hayatında çok daha aktif rol aldıklarını göz önüne alırsak ve bu duruma bir de ev işlerini yürütme zorunluluğunu eklersek aslında sadece yeni anneler değil birçok bayanın spor ve egzersiz için vakit ve enerjisi olmadığını da söyleyebiliriz. Çalışan bayanlar konusunda ek olarak söyleyebileceğimiz bir diğer durum ise bu bayanların aynı zamanda çocuk veya bebek sahibi olmaları, bu durumu da hesaba katınca gerçekten kilo vermek için yapılacak spor ve egzersizlere ayrılacak zaman konusu iyice problem olabiliyor. İşte bu noktada devreye giyimsepeti.com’da da oldukça yoğun taleplerle satışı gerçekleşen zayıflatan korseler giriyor.

Peki zayıflatan korselerin bu denli tercih ediliyor olmasının sebepleri neler? Sadece korse kullanarak zayıflamak mümkün mü?. Slip korse kullanımı ne konularda faydalı? Gibi sorulara cevap almak için yazının devamını dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Öncelikle herhangi bir şekilde spor veya egzersiz yapma imkanı olmayan bayanların en iyi seçeneğinin zayıflatan korseler olduğunu söyleyerek başlayalım. Daha sonra, bu konuya bir ekleme yapmak için şunu söyleyebiliriz ki; hem işte, hem evde herhangi bir ekstra efor sarf etmeden özellikle karın bölgesindeki yağları eritmek ve vücudunuzu bu duruma alıştırmak için en mantıklı seçenek bayan korseler arasında yer alan zayıflatan korselerdir. Buna ek olarak kadın korse kullanımının gerçekten vücudunuza çeşitli alışkanlıklar kazandırdığı da bilinen bir gerçektir. Özellikle duruşuyla ilgili (kamburluk, dik yürüyememe vb.) sorun yaşayan hanımların bir slip korse kullanımı ile sadece birkaç ay içinde duruşlarını düzeltebilecekleri ve hem dik hem estetik yürüyüş & postüre kavuşabileceklerini söylesek, kimse itiraz edemez. Ayrıca duruşunuza bir alışkanlık kazandırarak düzelme sağlayan kadın korseler arasından seçeceğiniz zayıflatan korseler ile özellikle bel ve karın bölgenizdeki yağlara ve kaslara da bir alışkanlık kazandırarak bu kısımların zaman geçtikçe daha zayıf görünmesine yardımcı olmanız mümkün. Ekseriyetle zamanı olmayan (çalışan, yeni çocuk sahibi vb.) bayanlar tarafından sıkça tercih edilen zayıflatan korselerin en büyük avantajı da zaten zaman kaybını en aza indirerek kilo kaybı sağlamaları.

e – Giyim Sepeti – Bayan Korse

e-GiyimSepeti

Bayan Giyim ve Aksesuarlari

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir